Get Adobe Flash player

Sonda

Czy Twoim zdaniem obecność ludzi młodych w polityce i samorządzie jest potrzebna?
 

 

 

Kacper Lawera

 

Skarbnik Regionu


Sangwinik, Polak, katolik, społecznik, działacz, dyskutant. Skarbnik warszawskiego koła SMD.

Z pochodzenia jaślanin (podobnie jak m. in. Hugo Steinhaus, Paweł Zagumny, czy Edward Miszczak). Po wyprowadzce z Jasła, od trzech lat z, pełnego świadomości, wyboru związany emocjonalnie, fizycznie i duchowo ze stolicą naszego kraju.

Wieloletni przewodniczący lub wiceprzewodniczący samorządów szkolnych na każdym poziomie edukacji. Konferansjer lokalnych uroczystości tak rozrywkowych jak i tych oficjalnych. Absolwent Szkoły Liderów Samorządów Uczniowskich; Stypendysta Prezesa Rady Ministrów w 2012 r., dwukrotny olimpijczyk w czasach liceum, jako laureat i finalista.

Obecnie student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i przewodniczący Komisji Stypendialnej WDiNP UW. Członek Stowarzyszenia „Klub Astronomiczny Almukantarat”. Od prawie 15 lat związany z Liturgiczną Służbą Ołtarza. Obecnie jako ceremoniarz w parafii św. Barnaby Apostoła w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie opiekuńczo-wychowawcze. Wielokrotny wychowawca kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. W 2015 r. po raz pierwszy w roli kierownika wypoczynku na obozie astronomicznym dla licealistów.

Zainteresowany astronomią, teologią, polityką, edukacją, podróżami, organizacją.

Otwarty na dyskusję, wymianę zdań czy zwykłą rozmowę.