Get Adobe Flash player

Sonda

Czy Twoim zdaniem obecność ludzi młodych w polityce i samorządzie jest potrzebna?
 

 

 

Krzysztof Rygier

Skarbnik

Sekretarz Koła Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" w Gostyninie, asystent społeczny Poseł na Sejm RP Julii Pitery. Współpracuje z Centrum Wspierania Biznesu w Płocku przy Oddziale Terenowym Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość”.

Absolwent II edycji Szkoły Myślenia organizowanej przez Instytut Obywatelski w Warszawie. Ukończył Wydział Administracji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku - studia magisterskie, kierunek administracja oraz Wydziału Politologii i Stosunków Międzynarodowych SWPW - studia licencjackie, kierunek politologia. W latach 2009-2011 Sekretarz Rady Delegatów Parlamentu Studentów SWPW w Płocku, w latach 2010-2011 Pełnomocnik Prezydenta Parlamentu Studentów SWPW ds. Filii w Iławie i Wyszkowie. Od października 2010 r. do grudnia 2012 r. Prezes Koła Naukowego IUS Publicum Wydziału Administracji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Organizator i uczestnik konferencji naukowych o charakterze lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Członek OSP w Święcieńcu, członek Akademickiego Koła PCK oraz Sekretarz Komisji Rewizyjnej Akademickiego Koła Studentów i Absolwentów przy Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. W kampanii parlamentarnej 2011 asystent Senatora RP Eryka Smulewicza odpowiedzialny za protokół dyplomatyczny i kalendarz wyjazdowy.

Zainteresowania: polityka, historia, sport, poezja, taniec, śpiew

 

Kontakt:

tel. 694 934 631

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 


 

Przewodniczący Regionu

Mateusz Biały (Warszawa)

 

Zarząd Regionu

Wiceprzewodniczący: Rafał Górski (Radom)

Wiceprzewodniczący: Łukasz Skarżyński (Pułtusk)

Sekretarz: Aleksander Arabadźić (Warszawa)

Skarbnik: Krzysztof Rygier (Gostynin)

Członek Zarządu: Jakub Gręziak (Warszawa)

Członek Zarządu: Adam Jankowski (Warszawa)

Członek Zarządu: Michał Klimczak (Warszawa)

Członek Zarządu: Paweł Krężołek (Warszawa)