Get Adobe Flash player

Sonda

Czy Twoim zdaniem obecność ludzi młodych w polityce i samorządzie jest potrzebna?
 

 

 

Aleksander Arabadźić

Sekretarz

Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą, a także studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na II stopniu Stosunki Międzynarodowe. Pierwszy kierunek jaki ma za sobą to Archeologia ze specjalizacją mediewistyczną. Jeden z liderów środowiska studenckiego na UW. Członek bielańskiej PO.

Wieloletni samorządowiec studencki, zaangażowany w organizowanie życia kulturalnego i naukowego na największej uczelni w Polsce. Największym wyzywaniem z jakim się zmierzył w trakcie swojej działalności to zorganizowanie Juwenaliów UW w roku 2010. Jest ekspertem PSRP przy Polskiej Komisji Akredytacyjnej wizytującej uczelnie wyższe w całym kraju. Przewodniczący organizacji akademickiej o profilu konserwatywno-liberalnym „Forum Młodej Warszawy”.

W myśl zasady „myśl globalnie, działaj lokalnie” w działalności politycznej kładzie nacisk na związki z warszawską i mazowiecką Platformą. Współpracuje z samorządowcami i parlamentarzystami działającymi dla miasta stołecznego i zielonych Bielan.

Naukowo interesuje się bezpieczeństwem i relacjami pomiędzy krajami półwyspu bałkańskiego. W archeologii wczesnego średniowiecza  propagator idei szukania rzeczy wspólnych i uniwersalnych dla europejskich korzeni. Lubi swój kapelusz, dobrą kuchnię i co ważne w polityce dotrzymuje i ceni dane słowo.

 

Kontakt:

tel. 505 391 145

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 


 

Przewodniczący Regionu

Mateusz Biały (Warszawa)

 

Zarząd Regionu

Wiceprzewodniczący: Rafał Górski (Radom)

Wiceprzewodniczący: Łukasz Skarżyński (Pułtusk)

Sekretarz: Aleksander Arabadźić (Warszawa)

Skarbnik: Krzysztof Rygier (Gostynin)

Członek Zarządu: Jakub Gręziak (Warszawa)

Członek Zarządu: Adam Jankowski (Warszawa)

Członek Zarządu: Michał Klimczak (Warszawa)

Członek Zarządu: Paweł Krężołek (Warszawa)