Get Adobe Flash player

Sonda

Czy Twoim zdaniem obecność ludzi młodych w polityce i samorządzie jest potrzebna?
 

 

 

Adam Jankowski

Członek Zarządu

Absolwent Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego na Makrokierunku Samorząd terytorialny i polityka regionalna, student ostatniego roku Europeistyki na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW oraz pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW. Wcześniej ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie.

Założyciel Grajewskiego Koła Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci", które istnieje od 2006 r. W latach 2009-2010 pełnił funkcję przewodniczącego koła. W latach 2010-2011 r. członek Konwentu Regionalnego S"MD" Regionu Podlaskiego oraz Pełnomocnik ds. Regionalnego Centrum Informacji S"MD" Regionu Podlaskiego.

Od października 2010 r. do 2012 r. członek Konwentu Regionalnego S"MD" Regionu Mazowsze. Koordynator akcji "Głosuj bez meldunku" w Warszawie podczas kampanii prezydenckiej w 2010 r. W kadencji 2011-2012 skarbnik Warszawskiego Koła S"MD".

Od 2006 r. członek koła Platformy Obywatelskiej w Grajewie. W latach 2006-2010 Członek Zarządu Koła  oraz Członek Zarządu PO w Powiecie Grajewskim. Od 2010 r. Wiceprzewodniczący koła Platformy w Grajewie. W latach 2006-2010 i ponownie od 2010 r. delegat na zjazd PO Regionu Podlaskiego. W latach 2010-2012 pracownik Biura Krajowego PO w Warszawie. Obecnie pracuje w Klubie Parlamentarnym PO.

Od 2010 r. zasiada w Radzie Miasta Grajewo i jest członkiem Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego. W 2010 r. współpracował z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej w Warszawie. Członek Społecznego Komitetu Renowacji Grajewskiego Cmentarza Parafialnego.

Zainteresowania: genealogia, samorząd terytorialny.

Administrator strony.

 

Kontakt:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

strona internetowa: www.adamjankowski.com.pl

 

 


 

Przewodniczący Regionu

Mateusz Biały (Warszawa)

 

Zarząd Regionu

Wiceprzewodniczący: Rafał Górski (Radom)

Wiceprzewodniczący: Łukasz Skarżyński (Pułtusk)

Sekretarz: Aleksander Arabadźić (Warszawa)

Skarbnik: Krzysztof Rygier (Gostynin)

Członek Zarządu: Jakub Gręziak (Warszawa)

Członek Zarządu: Adam Jankowski (Warszawa)

Członek Zarządu: Michał Klimczak (Warszawa)

Członek Zarządu: Paweł Krężołek (Warszawa)