Get Adobe Flash player

Sonda

Czy Twoim zdaniem obecność ludzi młodych w polityce i samorządzie jest potrzebna?
 

 

 

Natalia Polubiec

 

Sekretarz Regionu


Pochodzi z Polubicz (woj. Lubelskie ). Ukończyła Administrację Publiczną na wydziale Bezpieczeństwa Narodowego na Akademii Obrony Narodowej. Jest także Absolwentką Akademii Politycznej.

Od blisko 2 lat pracuje w Biurze Krajowym Platformy Obywatelskiej RP. Na stałe współpracuje z Fundacją im. Roberta Schumana.

W latach 2008-2011 działała w Młodzieżowej Radzie Gminy Wisznice, gdzie przez 2 lata pełniła funkcję Przewodniczącej. W tamtym też okresie zajmowała się wymianą partnerską młodzieży z Gminy Wisznice. Na studiach była założycielką i pierwszą Przewodniczącą koła Naukowego Administratywistów „Adlex”. W 2014 była Ambasadorką Ligii Młodych Wyborców.

W Stowarzyszeniu „Młodzi Demokraci” działa od 16 roku życia. Najpierw jako założycielka koła SMD w Wiszniach, później jako jego Przewodnicząca. Od 2013 r. działa w warszawskim kole SMD. Obecnie pełni funkcję członka Zarządu koła. Od 2013 roku także członek Platformy Obywatelskiej koła Mokotów.

W kampanii do Parlamentu Europejskiego w 2014r. pracowała w sztabie wyborczym Europosła Michała Boniego. W wyborach samorządowych w 2014r. kandydowała do Rady Dzielnicy Ursynów. W kampanii Prezydenckiej i Parlamentarnej pracowała w sztabach wyborczych Platformy Obywatelskiej.

W wolnych chwilach lubi pieczenie ciast. Uprawia jogging.